marzec2

Konkursy filmowe sposobem na zabicie nudy

dodano: 2 marca 2015 przez infokonkursy


W dzisiejszych czasach bardzo ciężko znaleźć jest młodych ludzi, którzy swoimi zainteresowaniami wykraczają poza dziedzinę informatyczną. Obecnie do zainteresowań młodych ludzi należy najczęściej surfowanie po internecie, nieustannie granie w gry komputerowe a także dokumentowanie swojego życia i obnażanie swojej prywatności na portalach społecznościowych.

Jednak istnieje niewielki odsetek młodzieży, którzy poza zajęciami szkolnymi robią w wolnym czasie zdecydowanie więcej. Spędzając poza szkołą aktywnie czas, realizują swoje pasje. Jednym z hobby wielu młodych ludzi jest film. Jednak niewielu młodych ludzi wie jak taki film powstaje. Istnieje wąskie grono młodych odbiorców, których właśnie pasjonuje sztuka powstania filmu a przede wszystkim reżyseria.

To właśnie do tej grupy młody osób skierowane są wszelkiego rodzaju konkursy filmowe. W takich konkursach z reguły udział może wziąć każdy, kogo pasjonuje film i dobrze czuje się w tej tematyce. Jednak często młodzi ludzie zniechęcają się do takich konkursów twierdząc, iż są za mało zdolni lub za młodzi. Konkursy nie są tylko i wyłącznie dla studentów studiów wyższych reżyserii lub pokrewnych kierunków, to także ogromna szansa dla młodych i ponad przeciętnie zdolnych uczniów.

Często opiekunowie tych młodych ludzi o tym zapominają, a to właśnie oni powinni zauważyć potencjał w młodej osobie i nie ostudzić jej zapału do pracy, ponieważ nie tylko ogromny potencjał oraz pracowitość może stanowić o późniejszym sukcesie lecz także zaangażowanie.
Dodaj do: